[300] Tanganika - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [300] Tanganika (
/showthread.php?tid=34611)
[300] Tanganika -
smoko - 23.12.2012
Akwarium 300 L
120x50x50
Filtracja:
JBL 901e
Tertatec 700
Oświetlenie:
led 6500k - 3,5 W
Podłoże:
piasek 0-2
Wystrój:
skały bazaltowe, tło DIY
Mieszkańcy(Tanganikakonin.pl):
9x Paracyprichromis nigripinnis Blue Neon F0
5x Altolamprologus compressiceps Gold Head Muzi F1
5x Synodontis petricola dwarf F1
Pozdrawiam
RE: [300] Tanganika -
Saletra - 23.12.2012
sumiki podczas składania ikry innych ryb będą zjadać jajka i potrafią być naprawdę upierdliwe dla pozostałych mieszkańców akwarium.
Akwarium ładne,ale ryby jakieś bez koloru,możesz mi powiedzieć,czemu?
RE: [300] Tanganika -
smoko - 23.12.2012
wczoraj wpuszczone wiec może być jeszcze stres oraz 9 letni aparat+ kiepski fotograf
RE: [300] Tanganika -
bartosz - 23.12.2012
Dla mnie super tylko te roślinki jakoś nie teges
RE: [300] Tanganika -
apri cort - 25.12.2012
fajne ryby, ale bardzo przytlaczajace tlo...
RE: [300] Tanganika -
smoko - 08.02.2013
Mała aktualizacja

A dokładniej zbliżenia rybek.
Pozdrawiam
RE: [300] Tanganika -
apri cort - 08.02.2013
Świetne te neony, naprawdę, masz świetlówkę podbijającą ich niebieskie akcenty?
RE: [300] Tanganika -
smoko - 08.02.2013
tylko ledy 6500k i na czas zdjęć doświetlam zwykłą świetlówka 865 philipsa
RE: [300] Tanganika -
smoko - 11.11.2013
Mała aktualizacja
i maluchy (sorka za brudną szybę )
Pozdrawiam
RE: [300] Tanganika -
apri cort - 15.11.2013
Mam trzeci raz pisać, że super ryby...?