Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[300] Tanganika - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [300] Tanganika (/showthread.php?tid=34611)

1 2


[300] Tanganika - smoko - 23.12.2012

Akwarium 300 L
120x50x50

Filtracja:
JBL 901e
Tertatec 700

Oświetlenie:
led 6500k - 3,5 W

Podłoże:
piasek 0-2

Wystrój:
skały bazaltowe, tło DIY

Mieszkańcy(Tanganikakonin.pl):
9x Paracyprichromis nigripinnis Blue Neon F0
5x Altolamprologus compressiceps Gold Head Muzi F1
5x Synodontis petricola dwarf F1























Pozdrawiam


RE: [300] Tanganika - Saletra - 23.12.2012

sumiki podczas składania ikry innych ryb będą zjadać jajka i potrafią być naprawdę upierdliwe dla pozostałych mieszkańców akwarium.

Akwarium ładne,ale ryby jakieś bez koloru,możesz mi powiedzieć,czemu?


RE: [300] Tanganika - smoko - 23.12.2012

wczoraj wpuszczone wiec może być jeszcze stres oraz 9 letni aparat+ kiepski fotograf Big Grin


RE: [300] Tanganika - bartosz - 23.12.2012

Dla mnie super tylko te roślinki jakoś nie teges Smile


RE: [300] Tanganika - apri cort - 25.12.2012

fajne ryby, ale bardzo przytlaczajace tlo...


RE: [300] Tanganika - smoko - 08.02.2013

Mała aktualizacja Smile
A dokładniej zbliżenia rybek.






























Pozdrawiam


RE: [300] Tanganika - apri cort - 08.02.2013

Świetne te neony, naprawdę, masz świetlówkę podbijającą ich niebieskie akcenty?


RE: [300] Tanganika - smoko - 08.02.2013

tylko ledy 6500k i na czas zdjęć doświetlam zwykłą świetlówka 865 philipsa


RE: [300] Tanganika - smoko - 11.11.2013

Mała aktualizacja











i maluchy (sorka za brudną szybę )


Pozdrawiam


RE: [300] Tanganika - apri cort - 15.11.2013

Mam trzeci raz pisać, że super ryby...? Wink