[Gdynia] Kotnik 12L -gwarancja, kupiony 1,5tyg. temu - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Ogłoszenia (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Forum: Sprzedam (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Temat: [Gdynia] Kotnik 12L -gwarancja, kupiony 1,5tyg. temu (
/showthread.php?tid=33298)
[Gdynia] Kotnik 12L -gwarancja, kupiony 1,5tyg. temu -
grzegorz_kk - 02.08.2012
Do sprzedania kotnik 12L (30x20x20) z poniższego zdjęcia. Ma pełną gwarancję, kupiony 1,5 tygodnia temu w ZOOKARINA. Okazyjna cena!