Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[Swarzędz WLKP] sprzedam mech - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Ogłoszenia (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Forum: Sprzedam (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Temat: [Swarzędz WLKP] sprzedam mech (/showthread.php?tid=33293)



[Swarzędz WLKP] sprzedam mech - krzysztof903 - 02.08.2012

mam do sprzedania dużą ilość mchu (mix) pozostałość niepotrzebna po zmianie aranżacji i "przecince" (mchu się nie tnie tylko urywa Wink).
Wielkość 20 x 20 cm (bez ślimaczków).

Cena 10zł.
Możliwa wysyłka, 11zł paczka

Kontakt PW lub e-mail: komorkowiec3@interia.pl