Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
co to za roslinka ?? - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: co to za roslinka ?? (/showthread.php?tid=24138)



co to za roslinka ?? - om3n84 - 20.12.2010

mieszkam za granica i u nas w zeoloicznym jest mase roslinek do kupienia tylko nie bylo nazw

pytanie nastepujace ta roslinka ma korzenie a ja zwir w akwarium czy ma szanse przezyc ??

dostałem je z olowiana opaska na dole czyw takiej postaci moze isc do akwarum ?


Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
30% - dublowanie tematu, wymuszanie odpowiedzi
100%=ban

Nie bądź bezczelny: http://www.akwaswiat.net/wszelkie-pytania-dotyczace-identyfikacji-roslin-prosze-zadawac-tym-t-17292-58.html
- Olek