Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
ogrodowe w akwarium - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Akwarystyka ogólnie (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Temat: ogrodowe w akwarium (/showthread.php?tid=23323)



ogrodowe w akwarium - akwa1139 - 10.11.2010

czy mogę dać dzwykłe doniczki ogrodowe do akwarium bym mogla tam posadzić rośliny ??
niestety mam rybki które kopią w żwirze i muszę mieć doniczki
mam 2 akwariowe i czy mogę dac ogrodnicze?
nie ma w zoologicznym akwariowych juz Sad


RE: ogrodowe w akwarium - peter10 - 10.11.2010

A tak na logikę czym się różni doniczka sklepowa od ogrodowej ? niczym . Możesz dać.