Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Hyde Park (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Temat: Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. (/showthread.php?tid=2204)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - Manfred - 18.04.2006

Witam,
Ponieważ nowe fora akwarystyczne powstają jak grzyby po deszczu Rolleyes a ich właściele chcą je jak najlepiej zareklamować zakładają nowe tematy i robi się, że tak powiem śmietnik na forum bo to nie ma być w 60% linkowisko, a raczej skarbnica wiedzy akwarystycznej :lol:
Dlatego powstał ten wątek i tutaj w każdym następnym poście ma być adres do forum i krótki opis, żadnych komentarzy w następnych postach typu "To forum jest świetne" albo "Beznadzieja, że sie tak wyraże". Po prostu jeden post jedno forum, akwarsytyczne oczywiście.
Pozdrawiam.

BenY: Manfred, po pierwsze przepraszam, że się wcinam w Twój post, ale nie chce mi sie pisać posta pod Tobą Tongue.
Uwaga - Wszyscy właściciele for, oraz reklamujący - to jedyne miejsce na forum, przeznaczone na reklamę tego typu stron - każdy wątek z reklamą, nowy temat - będzie bezwzględnie USUWANY bez podania przyczyn :!:


Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - Przemka - 18.04.2006

www.Tamganika.fora.pl tam nie jest tylko o tanganice również o:
WĘDKARSTWIE,OCZKU WODNYM,TANGANICE,AKWARYSTYCE SŁODKOWODNEJ,AKWARYSTYCE SŁONOWODNEJ pisze dużymi literami żeby wszyscy wiedzieli Tongue zapraszam!!!! jest tylko jeden użytkownik pierwsza 3 użytkowników zostanie moderatorami!!!! Big Grin


Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - www.silas.za.pl - 18.04.2006

Serdecznie zapraszam na nowo powstałe forum akwarystyczne: www.forum.silas.abc.pl.

Na forum znajdziesz informacje o rybach słodko i słonowodnych, opisy leków, chorób, giełdę oraz wiele innych ciekawych zagadnień.

Pomóżcie je tworzyć!! ZAPRASZAM!


Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - Thoma$ - 19.04.2006

www.akwathomas.fora.pl


Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - ajdka - 21.04.2006

www.gupiki.fora.pl


Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - BenY - 22.04.2006

www.goleniowiaki.fora.pl
Forum o mieście, motoryzacji i niepamietam czym jeszcze Tongue
Zapraszam serdeczne, czekam na pomysły w ktora strone je rozwinąc.
Goroąco pozdrawiam jużzarejstrowanych, zapraszam do zwiekszenia swojej aktywności.


Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - Karolo - 30.04.2006

www.pielegnice.fora.pl forum o pielegnicach


RE: Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - pawcio1017 - 26.12.2007

HTTP://WWW.AKWARIUM.EEV.PL/ Forum akwarystyczne. Tu mogą się porozumieć miłośnicy podwodnego świata... Na forum znajdziemy Encyklopedię ryb i roślin, "e-lecznicę", działy słodko i słono wodne oraz ogólne, artykuły i pogaduchy oraz wiele innych... ZAPRASZAM SERDECZNIE ---> Potrzebujemy moderatorów!


RE: Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - WERWOLF - 12.02.2008

www.forumszlachta.fora.pl

to forum nie jest o akwarystyce... ale jest to forum moje i mojego kolegi, można tam pogadać o wszystkim i o niczym, głównie o muzyce alternatywnej, dopiero się rozkręca :p


serdecznie zapraszam


RE: Masz swoje akwa forum? Pochwal się nim tutaj. - mysior - 01.03.2008

ZaAPRASZAM NA WWW.AKWA.PHORUM.PL JESTEM TAM MODERATOREM JEST ONO NOWE I NIE MA JESZCZE POSTÓW GORĄCO ZAPRASZAM Smile
Zapraszam na nowe forum które powstało dziś. Utworzone zostało przeze mnie forum to jest o pielęgnicach ale również o akwarystyce ogólnej zapraszam Już jest w pełni gotowe może jeszcze kilka poprawek Pierwszy użytkownik jako honorowy będzie moderatorem pozdrawiam. Oto link www.pielegniceakwarystyka.jun.pl