obsada do 240l na razie pytanka -
AquaZioom - 16.03.2010
witam,
To mój 2 temat na forum 1 był dotyczący obsady 63l pewnie zastanowi was ze chwile po tym pytam o obsada do 240l (to mój plan który spełni się
pewnie za rok albo i więcej ale interesują mnie pielęgnice mekki , zebry
i nie wiem na co w takim litrażu mogę se pozwolić możecie dać inne propozycje dotyczące pielęgnic .
A oto 2 najważniejsze pytanka ...
- ile mekk mogę trzymać w 240-stce
- czy do tego jakaś para skalarów
- i jakąś ogólną obsada dopasowana do mekk
RE: obsada do 240l na razie pytanka -
kolcubuch - 16.03.2010
AquaZioom napisał(a):- ile mekk mogę trzymać w 240-stce
Jeśli już to Meek.
Możesz mieć ich parę.
Para skalarów owszem, nawet 4 szutki.
Możesz do tego kiryski np. spiżowe około 8 sztuk i ewentualnie jakieś stadko typu neonki, danio itd.
RE: obsada do 240l na razie pytanka -
AquaZioom - 16.03.2010
a meek tak pomyliłem się ile par 1-2-3 ??
RE: obsada do 240l na razie pytanka -
kolcubuch - 16.03.2010
AquaZioom napisał(a):a meek tak pomyliłem się ile par 1-2-3 ??
kolcubuch napisał(a):Możesz mieć ich parę.
Czyli parę, czyli jedną parę, czyli 2 sztuki, czyli najlepiej samiec i samica.
RE: obsada do 240l na razie pytanka -
AquaZioom - 17.03.2010
A za miast tego ile mógł bym mieć p.niebieskoustej
RE: obsada do 240l na razie pytanka -
kolcubuch - 17.03.2010
A co to jest? Może niebieskołuskiej?