Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
obsada do 240l na razie pytanka - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: obsada do 240l na razie pytanka (/showthread.php?tid=18412)



obsada do 240l na razie pytanka - AquaZioom - 16.03.2010

witam,

To mój 2 temat na forum 1 był dotyczący obsady 63l pewnie zastanowi was ze chwile po tym pytam o obsada do 240l (to mój plan który spełni się
pewnie za rok albo i więcej ale interesują mnie pielęgnice mekki , zebry
i nie wiem na co w takim litrażu mogę se pozwolić możecie dać inne propozycje dotyczące pielęgnic .

A oto 2 najważniejsze pytanka ...
- ile mekk mogę trzymać w 240-stce
- czy do tego jakaś para skalarów
- i jakąś ogólną obsada dopasowana do mekk


RE: obsada do 240l na razie pytanka - kolcubuch - 16.03.2010

AquaZioom napisał(a):- ile mekk mogę trzymać w 240-stce
Jeśli już to Meek.
Możesz mieć ich parę.
Para skalarów owszem, nawet 4 szutki.
Możesz do tego kiryski np. spiżowe około 8 sztuk i ewentualnie jakieś stadko typu neonki, danio itd.


RE: obsada do 240l na razie pytanka - AquaZioom - 16.03.2010

a meek tak pomyliłem się ile par 1-2-3 ??


RE: obsada do 240l na razie pytanka - kolcubuch - 16.03.2010

AquaZioom napisał(a):a meek tak pomyliłem się ile par 1-2-3 ??


kolcubuch napisał(a):Możesz mieć ich parę.

Czyli parę, czyli jedną parę, czyli 2 sztuki, czyli najlepiej samiec i samica.


RE: obsada do 240l na razie pytanka - AquaZioom - 17.03.2010

A za miast tego ile mógł bym mieć p.niebieskoustej


RE: obsada do 240l na razie pytanka - kolcubuch - 17.03.2010

A co to jest? Może niebieskołuskiej?