Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
obsada pielęgnic -112l - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: obsada pielęgnic -112l (/showthread.php?tid=18270)



obsada pielęgnic -112l - 19damiano93 - 13.03.2010

Witam.W wakacje zakupiłem 4 mekki i 2 elioti,ale po wybarwieniu okazało się że posiadam 5 mekk i 1 samca ellioti który w ostatnim czasie zrobił się bardzo agresywny,czy jeżeli dokupię mu młodą samiczkę to spotka ją śmierć


RE: obsada pielegnic - Maciej_krakow - 13.03.2010

podaj wszystkie info o zbiorniku a głównie litraż jeśli chcesz otrzymać od kogoś pomoc.


RE: obsada pielegnic - 19damiano93 - 14.03.2010

AKWARIUM MA 112L


RE: obsada pielegnic - Prezes-Artek - 14.03.2010

Proponował bym usunąć tą jedną sztukę ellioti.


RE: obsada pielegnic - Seoo - 14.03.2010

W 112l Możesz mieć ledwo 1 parę meek.