obsada pielęgnic -112l -
19damiano93 - 13.03.2010
Witam.W wakacje zakupiłem 4 mekki i 2 elioti,ale po wybarwieniu okazało się że posiadam 5 mekk i 1 samca ellioti który w ostatnim czasie zrobił się bardzo agresywny,czy jeżeli dokupię mu młodą samiczkę to spotka ją śmierć
RE: obsada pielegnic -
Maciej_krakow - 13.03.2010
podaj wszystkie info o zbiorniku a głównie litraż jeśli chcesz otrzymać od kogoś pomoc.
RE: obsada pielegnic -
19damiano93 - 14.03.2010
AKWARIUM MA 112L
RE: obsada pielegnic -
Prezes-Artek - 14.03.2010
Proponował bym usunąć tą jedną sztukę ellioti.
RE: obsada pielegnic -
Seoo - 14.03.2010
W 112l Możesz mieć ledwo 1 parę meek.