Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
25l-krewetki - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Krewetki w akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Temat: 25l-krewetki (/showthread.php?tid=10474)



25l-krewetki - piotrex12 - 03.05.2009

Mam akwa 25l z pokrywą, filtr FAN mini, grzałkę 40W.
Interesują mnie krewetki red cherry ile ich mogę miec, i czy gupiki im nic nie zrobią?


RE: 25l-krewetki - prof.Animal - 03.05.2009

Na początek kup 5 sztuk, później się rozmnożą, w tak małym litrażu nie dodawaj gupików.


RE: 25l-krewetki - piotrex12 - 03.05.2009

ok, a po czym poznac samice a po czym samca?


RE: 25l-krewetki - bomboszek - 03.05.2009

"OPIS: Samice są większe (osiągają wielkość do 3,5 cm) i masywniejsze od samców (ok. 2 cm), zazwyczaj są bardziej wybarwione, posiadają charakterystyczne siodełka, w których rozwijają się jajeczka oraz wypukły odwłok. Samce są mniejsze, smuklejsze, a ich odwłok jest płaski. Krewetki Fire Red żyją około 2 lata i żywią się głównie glonami."



RE: 25l-krewetki - piotrex12 - 04.05.2009

jeszcze jedno:
w jakich odstępach czasu krewetki się rozmnażają


RE: 25l-krewetki - Olek - 04.05.2009

Proszę o wykazanie trochę własnej inicjatywy:
http://www.akwaswiat.net/gupiki-i-krewetki-t-9685.html
http://www.akwaswiat.net/krewetkarium-start-t-7249.html
http://www.akwaswiat.net/krewetkarium-t-7274.html
http://www.akwaswiat.net/krewetki-t-7238.html
Nie wahaj się korzystać z opcji SZUKAJ i pytać w odpowiednich tematach (po ich przeczytaniu oczywiście)