25l-krewetki - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Krewetki w akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Temat: 25l-krewetki (
/showthread.php?tid=10474)
25l-krewetki -
piotrex12 - 03.05.2009
Mam akwa 25l z pokrywą, filtr FAN mini, grzałkę 40W.
Interesują mnie krewetki red cherry ile ich mogę miec, i czy gupiki im nic nie zrobią?
RE: 25l-krewetki -
prof.Animal - 03.05.2009
Na początek kup 5 sztuk, później się rozmnożą, w tak małym litrażu nie dodawaj gupików.
RE: 25l-krewetki -
piotrex12 - 03.05.2009
ok, a po czym poznac samice a po czym samca?
RE: 25l-krewetki -
bomboszek - 03.05.2009
"OPIS: Samice są większe (osiągają wielkość do 3,5 cm) i masywniejsze od samców (ok. 2 cm), zazwyczaj są bardziej wybarwione, posiadają charakterystyczne siodełka, w których rozwijają się jajeczka oraz wypukły odwłok. Samce są mniejsze, smuklejsze, a ich odwłok jest płaski. Krewetki Fire Red żyją około 2 lata i żywią się głównie glonami."
RE: 25l-krewetki -
piotrex12 - 04.05.2009
jeszcze jedno:
w jakich odstępach czasu krewetki się rozmnażają
RE: 25l-krewetki -
Olek - 04.05.2009