Samiec czy samica - glonojad -
jopeczeq - 11.04.2009
Witam wszystkich ! Proszę o pomoc , Chodzi o glonojady. Jak mogę rozpoznać czy to jest samiec czy samiczka ? Kupiłem Malutkiego glonojada ma około 2cm. Nie wiem czy to samiec czy samica .Będę musiał dokupić ,by mieć parkę , ale jaką płeć ? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt wielkanocnych!