Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Samiec czy samica - glonojad - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: Samiec czy samica - glonojad (/showthread.php?tid=10083)



Samiec czy samica - glonojad - jopeczeq - 11.04.2009

Witam wszystkich ! Proszę o pomoc , Chodzi o glonojady. Jak mogę rozpoznać czy to jest samiec czy samiczka ? Kupiłem Malutkiego glonojada ma około 2cm. Nie wiem czy to samiec czy samica .Będę musiał dokupić ,by mieć parkę , ale jaką płeć ? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt wielkanocnych!
Wszystko opisane w tym temacie: http://www.akwaswiat.net/rozmnazanie-glonojadow-zbrojnikow-ikra-i-narybek-t-4084-8.html
W razie jeszcze jakichkolwiek pytań proszę zadawać je tam Smile