Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
375l - absolutny brak pomysłu - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 375l - absolutny brak pomysłu (/showthread.php?tid=9578)

1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Kejdi - 17.03.2009

Czuję, że jednak zdecydujesz się na Altolamprologus calvus Smile


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

ja bym zrobił akwa z Tropheusami Ikola


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Mao106 - 17.03.2009

Może coś w tym stylu , same trawniki i dywany Smile

Dodatkowo jakieś stadko razborek klinowych Big Grin .


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

Nie chcę się władować na razie w holendra. Na razie roślinnym "poligonem doświadczalnym" jest akwarium 112l i niech chwilowo tak zostanie.

Pomału skłaniam się do 375l ze skalarami. Do tego może coś na dno i koniec.. Ew jakaś drobnica... Oryginalne to nie jest ale lepsze to niż puste akwarium z haremem gupików.

prof.Animal - księżniczki, muszlowce, szczelinowce już mam.
Jedyne co mnie kusi to albo tropheusy albo w 200l calvusy..

W akcie desperacji jestem gotów nawet wpuścić tam bojownika hehe


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - unlocer - 18.03.2009

Może Hemichromis elongatus lub Hemichromis bimaculatusu.Moje marzenie.


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 18.03.2009

Jokeru napisał(a):Nie chcę się władować na razie w holendra. Na razie roślinnym "poligonem doświadczalnym" jest akwarium 112l i niech chwilowo tak zostanie.

Pomału skłaniam się do 375l ze skalarami. Do tego może coś na dno i koniec.. Ew jakaś drobnica... Oryginalne to nie jest ale lepsze to niż puste akwarium z haremem gupików.

prof.Animal - księżniczki, muszlowce, szczelinowce już mam.
Jedyne co mnie kusi to albo tropheusy albo w 200l calvusy..

W akcie desperacji jestem gotów nawet wpuścić tam bojownika hehe

Szkoda że robisz rutynęSad bo jeżeli miał Byś coś innego jestem pewien że były by jakieś fotki i kolejne ARCYdzieło do oglądanieBig GrinSad


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Kejdi - 18.03.2009

prof.Animal napisał(a):Szkoda że robisz rutynęSad bo jeżeli miał Byś coś innego jestem pewien że były by jakieś fotki i kolejne ARCYdzieło do oglądanieBig GrinSad
Myślę, że aby było co oglądać wcale nie trzeba się silić na mega niespotykane i oryginalne gatunki. Poza rybami warto skupić się na innych elementach akwarium.
Jokeru doskonale zdaje sobie z tego sprawę Wink


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 18.03.2009

fakt, ale nie powiesz mi że ryby których wcześniej ktoś nie widział i będą one pięknie wkomponowane to osoba które je zobaczy takie OO oczy zrobi i powie WOW! A co to!? I myślę że jest to miłe dla właściciela, a co to wiedzy Jokeru to tego zaprzeczyć nie mogę^^


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 18.03.2009

Decyzja jeszcze nie została podjęta. Od niedzieli likwiduję częśc zbiornikó i dalej jestem w polu.

Żeby nie było.. Mam 2 akwaria do zagospodarowania. 375l i 200l. Gdzieś bym te nieszczęsne skalary wrzucił... Wink


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - BlackHawk88 - 18.03.2009

A masz Muszlowce Regena? Możę Brzeszczotki Czarne?