RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Mao106 - 17.03.2009
Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
BlackHawk88 - 17.03.2009
Mao106 napisał(a):Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam 
Dla Jokeru to nie problem
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Mao106 - 17.03.2009
BlackHawk88 napisał(a):Mao106 napisał(a):Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam 
Dla Jokeru to nie problem
No tak zapomniałem

ale ja nawet gdybym był milionerem nie płaciłbym 250zł za imitację węża czy jak to nazwać
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
a może coś takiego:
Księżniczka z Burgundii
Pielęgniczka Ramireza
Muszlowce(nie wiem jakie)
Nie wiem w jakich ewentualnych ilościach
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Kejdi - 17.03.2009
prof.Animal napisał(a):piękna rybka tylko z czym to trzymać?
Z dużymi zbrojnikami bym trzymała.
Mao106 napisał(a):Tylko trochę drogie te Channy o ile pamiętam 
Panowie proszę... mamy tu już jednego od wybrzydzania
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Mao106 - 17.03.2009
Może 400 ampulari
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
może zrobić holendra?
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
BlackHawk88 - 17.03.2009
Za chwile Jokeru głowa będzie boleć od tych pomysłów
Proponuje:
3xBrzeszczotek Czarny
1xPlecostomus
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
już boli bo nie wiadomo co pisać, ale
Jokeru nakierował nas na Tanganikę więc tamtym tropem podążajmy...
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Mao106 - 17.03.2009
Tropheusy