Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
375l - absolutny brak pomysłu - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 375l - absolutny brak pomysłu (/showthread.php?tid=9578)

1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - apri cort - 17.03.2009

Niby bojki oklepane, ale mnie się zawsze marzyło takie duuuuże akwa, gdzie będzie kilka samców. Czasem mi się śni, że widzę takie wieeelkie akwa, gdzie pływa np 20 samców i się jakoś dogadują Wink


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Kejdi - 17.03.2009

apri cort napisał(a):Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... Wink
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków

Na razie tyle, czekam na odzew Wink
Pozwolę sobie i ja wkroczyć Smile
Z tego co wiem wszystkie te pomysły odpadają.
Duże pielęgnice nie, oklepana Azja nie, drobnica nie (ale same neony może jednak tak)
Obawiam się, że cały ten temat z góry skazany jest na klęskę a Jokeru ćwiczy tylko naszą cierpliwość.
Ale próbujmy, coś może zaskoczy.

Może jednak te chomiki, ja tak nieśmiało zapytam ?? Big Grin


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - apri cort - 17.03.2009

Kiedyś proponowałam Jokeru chyba ze 30 obsad na priv. Stanęło na dario, o ile dobrze pamiętam, ale nie sposób dostać tych ryb...

A może pstrążenice? Obawiam się, że będę kopiować swoje własne wcześniejsze pomysły.......
Ja bym poczekała do świąt i wpuściła karpia Wink


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

apri cort napisał(a):Niby bojki oklepane, ale mnie się zawsze marzyło takie duuuuże akwa, gdzie będzie kilka samców. Czasem mi się śni, że widzę takie wieeelkie akwa, gdzie pływa np 20 samców i się jakoś dogadują Wink

To naprawdę sny... chociaż fajnie by było jakby się spełniły^^
Co do naszej cierpliwości to jest nas wielu a Jokeru jest jeden więc wiem że mamy jej więcejTongue^^
Ja jednak myślę że pomysł apri cort jest najlepszyTongueBig Grin

@EDIT
Trochę błędów językowych narobiłem ale przepraszam:p już poprawione


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Kaef - 17.03.2009

apri cort napisał(a):Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... Wink
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków

Na razie tyle, czekam na odzew Wink

Ja też właśnie myślę nad tymi ślepcami jaskiniowymi, zawsze to jakaś odmiana i ciekawostka zarazem.


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - apri cort - 17.03.2009

Ale weź i dogodź Jokeru... Wink Ja w sumie też się cały czas zastanawiam, czy jeśli w końcu postawię te 240l, to będą tam skalary, jak pierwotnie zakładałam, czy niebieskołuskie, jak mi się ostatnio uroiło, czy ślepczyki, jako alternatywa dla malawi, czy wpuszczę stado proporczykowców i zobaczę, co się wydarzy Wink Jedno wiem na pewno: na pewno będzie tam Zygmunt. I jak się nie będę mogła zdecydować, to tylko Zygmunt Wink hiehie!


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

prof.Animal hokejówki jak najbardziej

Radeek Tanganika to jedna z bardziej prawdopodobnych wersji

apri cort wszystko prócz ślepczyków miałem. Z tym, że bojowniki w 200l. BTW - 30cm pleco wystarczy Smile ?

Kejdi grabisz sobie...Nie cwiczę niczyjej cierpliwości.. Hehe

Apri ale wspólnymi siłami do czegoś doszliśmy prawda?


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - wikiii - 17.03.2009

Jokeru zrób tam iwagumi(mmm ale by było pięękne!), będziesz naszym 'forumowym Takashi Amano' Tongue
i tam jakaś ławica drobnicy i do tego krewetki crystal red SSS Big Grin


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Kejdi - 17.03.2009

Jokeru napisał(a):Kejdi grabisz sobie...Nie cwiczę niczyjej cierpliwości.. Hehe
Ooooj tam... przecież na nic nie musisz się decydować Smile
W takim wypadku zostaje Ci fantastyczny kotnik dla pyszczaków, czyż nie piękna wizja ?? Big Grin

Może jednak zastanowisz się nad channą :
http://i197.photobucket.com/albums/aa312/khairulhazman_photos/channa_gachua.jpg
?? Wink


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

piękna rybka tylko z czym to trzymać?