RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
apri cort - 17.03.2009
Niby bojki oklepane, ale mnie się zawsze marzyło takie duuuuże akwa, gdzie będzie kilka samców. Czasem mi się śni, że widzę takie wieeelkie akwa, gdzie pływa np 20 samców i się jakoś dogadują
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Kejdi - 17.03.2009
apri cort napisał(a):Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... 
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków
Na razie tyle, czekam na odzew 
Pozwolę sobie i ja wkroczyć

Z tego co wiem wszystkie te pomysły odpadają.
Duże pielęgnice nie, oklepana Azja nie, drobnica nie (ale same neony może jednak tak)
Obawiam się, że cały ten temat z góry skazany jest na klęskę a Jokeru ćwiczy tylko naszą cierpliwość.
Ale próbujmy, coś może zaskoczy.
Może jednak te chomiki, ja tak nieśmiało zapytam ??
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
apri cort - 17.03.2009
Kiedyś proponowałam Jokeru chyba ze 30 obsad na priv. Stanęło na dario, o ile dobrze pamiętam, ale nie sposób dostać tych ryb...
A może pstrążenice? Obawiam się, że będę kopiować swoje własne wcześniejsze pomysły.......
Ja bym poczekała do świąt i wpuściła karpia
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
apri cort napisał(a):Niby bojki oklepane, ale mnie się zawsze marzyło takie duuuuże akwa, gdzie będzie kilka samców. Czasem mi się śni, że widzę takie wieeelkie akwa, gdzie pływa np 20 samców i się jakoś dogadują 
To naprawdę sny... chociaż fajnie by było jakby się spełniły^^
Co do naszej cierpliwości to jest nas wielu a
Jokeru jest jeden więc wiem że mamy jej więcej

^^
Ja jednak myślę że pomysł
apri cort jest najlepszy

@EDIT
Trochę błędów językowych narobiłem ale przepraszam:p już poprawione
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Kaef - 17.03.2009
apri cort napisał(a):Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... 
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków
Na razie tyle, czekam na odzew 
Ja też właśnie myślę nad tymi ślepcami jaskiniowymi, zawsze to jakaś odmiana i ciekawostka zarazem.
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
apri cort - 17.03.2009
Ale weź i dogodź Jokeru...

Ja w sumie też się cały czas zastanawiam, czy jeśli w końcu postawię te 240l, to będą tam skalary, jak pierwotnie zakładałam, czy niebieskołuskie, jak mi się ostatnio uroiło, czy ślepczyki, jako alternatywa dla malawi, czy wpuszczę stado proporczykowców i zobaczę, co się wydarzy

Jedno wiem na pewno: na pewno będzie tam Zygmunt. I jak się nie będę mogła zdecydować, to tylko Zygmunt

hiehie!
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
prof.Animal hokejówki jak najbardziej
Radeek Tanganika to jedna z bardziej prawdopodobnych wersji
apri cort wszystko prócz ślepczyków miałem. Z tym, że bojowniki w 200l. BTW - 30cm pleco wystarczy

?
Kejdi grabisz sobie...Nie cwiczę niczyjej cierpliwości.. Hehe
Apri ale wspólnymi siłami do czegoś doszliśmy prawda?
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
wikiii - 17.03.2009
Jokeru zrób tam iwagumi(mmm ale by było pięękne!), będziesz naszym 'forumowym Takashi Amano'

i tam jakaś ławica drobnicy i do tego krewetki crystal red SSS
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Kejdi - 17.03.2009
Jokeru napisał(a):Kejdi grabisz sobie...Nie cwiczę niczyjej cierpliwości.. Hehe
Ooooj tam... przecież na nic nie musisz się decydować

W takim wypadku zostaje Ci fantastyczny kotnik dla pyszczaków, czyż nie piękna wizja ??
Może jednak zastanowisz się nad channą :
http://i197.photobucket.com/albums/aa312/khairulhazman_photos/channa_gachua.jpg
??
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
piękna rybka tylko z czym to trzymać?