RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
albino fajnie wyglądają w ciemnym, znowu zwykłe w zielonym
To nadal szukasz tej obsady czy nie?
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
Nadal szukam.
Jak nie znajdę nic to wrzucę tam gupiki.
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Radeek - 17.03.2009
He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o Pawiookie

ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
BlackHawk88 - 17.03.2009
BalckHawk88 napisał(a):Brzeszczotek Czarny, Nożowiec Większy, Motylowiec, Długonos Ciernisty, Trąbonos petersa lub raj dla małych Babek Czarnogłowych - tylko nie mów że to już wszystko maszTongue
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
Radeek napisał(a):He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o Pawiookie
ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..
Wszystkie wymienione gatunki już "przerabiałem"
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
czuję się jakbym rozmawiał o książkach z polonistą który chce coś nowego a prawie wszystko już przerabiał

no to może hokejówki(tak mi się skojarzyło) wieelką ławicę
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Radeek - 17.03.2009
Prof.Animal czuje się tak samo sam nie wiem co już zaproponować.Może tanganika?
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
może tego jeszcze nie miał: Przeźroczka indyjska (ławicowa, można trzymać z innymi spokojnymi rybkami

tylko trochę specyficzna trzeba o niej poczytać)


^^
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
apri cort - 17.03.2009
Widzę, że ja tu muszę wkroczyć...

1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków
Na razie tyle, czekam na odzew
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
apri cort napisał(a):Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... 
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków
Na razie tyle, czekam na odzew 
NO nareszcie się zawodowiec w sprawie obsad odezwał, chociaż myślę że
Jokeru i tę książkę przerabiał, ale moim zdaniem bardzo ciekawa obsada

szczególnie fascynujące mogą być gody bojowników^^