Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
375l - absolutny brak pomysłu - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 375l - absolutny brak pomysłu (/showthread.php?tid=9578)

1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

albino fajnie wyglądają w ciemnym, znowu zwykłe w zielonymTongue

To nadal szukasz tej obsady czy nie?


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

Nadal szukam.
Jak nie znajdę nic to wrzucę tam gupiki.


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Radeek - 17.03.2009

He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o Pawiookie Big Grin ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - BlackHawk88 - 17.03.2009

BalckHawk88 napisał(a):Brzeszczotek Czarny, Nożowiec Większy, Motylowiec, Długonos Ciernisty, Trąbonos petersa lub raj dla małych Babek Czarnogłowych - tylko nie mów że to już wszystko maszTongue



RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

Radeek napisał(a):He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o Pawiookie Big Grin ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..
Wszystkie wymienione gatunki już "przerabiałem" Wink


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

czuję się jakbym rozmawiał o książkach z polonistą który chce coś nowego a prawie wszystko już przerabiałTongue no to może hokejówki(tak mi się skojarzyło) wieelką ławicęTongue


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Radeek - 17.03.2009

Prof.Animal czuje się tak samo sam nie wiem co już zaproponować.Może tanganika?


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

może tego jeszcze nie miał: Przeźroczka indyjska (ławicowa, można trzymać z innymi spokojnymi rybkamiTongue tylko trochę specyficzna trzeba o niej poczytać)TongueBig Grin^^


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - apri cort - 17.03.2009

Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... Wink
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków

Na razie tyle, czekam na odzew Wink


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

apri cort napisał(a):Widzę, że ja tu muszę wkroczyć... Wink
1. Pielęgnice niebieskołuskie
2. Płaskoboki
3. Raj dla labiryntowców, czyli np. 20 samic bojownika i kilka samców, lub jakaś mieszanka gurami, prętników, akwa podzielone na rewiry.
4. Czrne wody i jeden potężny plecostomus
5. Wielkie jaskinie dla ślepczyków

Na razie tyle, czekam na odzew Wink

NO nareszcie się zawodowiec w sprawie obsad odezwał, chociaż myślę że Jokeru i tę książkę przerabiał, ale moim zdaniem bardzo ciekawa obsadaTongue szczególnie fascynujące mogą być gody bojowników^^