RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Kaef - 17.03.2009
Myślcie realnie, na większość ryb które proponujecie to akwa 1000L jest za małe.
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
BlackHawk88 - 17.03.2009
prof.Animal napisał(a):Trochę spalony pomysłTongue(bez obrazyTongueBig Grin)
no wiem trochę pospieszyłem się, a co do Jokeru to wiem że są słodkowodne iglicznie, ale nazwy nieznam.
Keaf napisał(a):Myślcie realnie, na większość ryb które proponujecie to akwa 1000L jest za małe.
to się wysil i pomóż dzisiaj leniwemu Jokeru
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Kaef - 17.03.2009
Ja go mam na co dzień i wiem jak mu ciężko w TYCH sprawach dogodzić.
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
hehe a mówią że lenistwo nie popłaca

a tu
Jokeru nic nie robi i na gotowe przychodzi

ale nie dziwię się mu jakbym miał tyle akwariów też bym nie wiedział
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Kejdi - 17.03.2009
BlackHawk88 napisał(a):to się wysil i pomóż dzisiaj leniwemu Jokeru
Obawiam się, że to próżny trud.
Ze wszystkim jest na nie... byłoby znacznie łatwiej, gdyby wymienił w pierwszym poście czego nie chce
Kaef napisał(a):Ja go mam na co dzień i wiem jak mu ciężko w TYCH sprawach dogodzić.
Ojej

W jakich ?
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
Proszę nie dyskutowac o moich potrzebach jak mnie nie ma
Patrzę realnie. Na płaszczkę nie mam akwarium. Musiało by mie sporą powierzchnię dna..
Zimnowodne nie podobają mi się..
Karpie, welonki już mam u kogo oglądac..
Welonki.. Ehh.. Mam zakaz... hehehe...
Kejdi nie ładnie. Może ktoś będzie miec jakiś ciekawy pomysł..
I wcale nie mam 9 zbiorników w domu
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
tak wyczytałem na Twojej stronie

ja już nie mam pomysłu na akwarium dla Ciebie

A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są super

byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiorniku
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
prof.Animal napisał(a):tak wyczytałem na Twojej stronie
ja już nie mam pomysłu na akwarium dla Ciebie
A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są super
byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiorniku
Jeżeli bym znowu zaczynał z terrarystyką to bym się bawił w legwana. Gekony są dla mnie zbyt skromne...
Zresztą terrarium zawsze się gdzieś postawi
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
hehe znowu legwan dla mnie za wygórowany

a może akwa z brzankami sumatrzańskimi? super wyglądają w dużej ilości zieleni
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
prof.Animal napisał(a):hehe znowu legwan dla mnie za wygórowany
a może akwa z brzankami sumatrzańskimi? super wyglądają w dużej ilości zieleni
Myślałem nad sumatrami. Aczkolwiek bez zieleni. Same korzenie, ciemne wody i sumatry albino.
Z tą jeszcze różnicą, że w akwarium 200l, a nie 375l