Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
375l - absolutny brak pomysłu - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 375l - absolutny brak pomysłu (/showthread.php?tid=9578)

1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Kaef - 17.03.2009

Myślcie realnie, na większość ryb które proponujecie to akwa 1000L jest za małe.


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - BlackHawk88 - 17.03.2009

prof.Animal napisał(a):Trochę spalony pomysłTongue(bez obrazyTongueBig Grin)

no wiem trochę pospieszyłem się, a co do Jokeru to wiem że są słodkowodne iglicznie, ale nazwy nieznam.



Keaf napisał(a):Myślcie realnie, na większość ryb które proponujecie to akwa 1000L jest za małe.

to się wysil i pomóż dzisiaj leniwemu Jokeru


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Kaef - 17.03.2009

Ja go mam na co dzień i wiem jak mu ciężko w TYCH sprawach dogodzić.


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

hehe a mówią że lenistwo nie popłacaTongue a tu Jokeru nic nie robi i na gotowe przychodziTongue ale nie dziwię się mu jakbym miał tyle akwariów też bym nie wiedziałTongue


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Kejdi - 17.03.2009

BlackHawk88 napisał(a):to się wysil i pomóż dzisiaj leniwemu Jokeru
Obawiam się, że to próżny trud.
Ze wszystkim jest na nie... byłoby znacznie łatwiej, gdyby wymienił w pierwszym poście czego nie chce Wink
Kaef napisał(a):Ja go mam na co dzień i wiem jak mu ciężko w TYCH sprawach dogodzić.
Ojej Big Grin W jakich ?


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

Proszę nie dyskutowac o moich potrzebach jak mnie nie ma Tongue

Patrzę realnie. Na płaszczkę nie mam akwarium. Musiało by mie sporą powierzchnię dna..

Zimnowodne nie podobają mi się..

Karpie, welonki już mam u kogo oglądac..

Welonki.. Ehh.. Mam zakaz... hehehe...

Kejdi nie ładnie. Może ktoś będzie miec jakiś ciekawy pomysł..

I wcale nie mam 9 zbiorników w domu Wink


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

tak wyczytałem na Twojej stronieTongue ja już nie mam pomysłu na akwarium dla CiebieTongue A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są superTongue byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiornikuTongue


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

prof.Animal napisał(a):tak wyczytałem na Twojej stronieTongue ja już nie mam pomysłu na akwarium dla CiebieTongue A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są superTongue byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiornikuTongue
Jeżeli bym znowu zaczynał z terrarystyką to bym się bawił w legwana. Gekony są dla mnie zbyt skromne...
Zresztą terrarium zawsze się gdzieś postawi Big Grin


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

hehe znowu legwan dla mnie za wygórowanyTongue a może akwa z brzankami sumatrzańskimi? super wyglądają w dużej ilości zieleniTongue


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

prof.Animal napisał(a):hehe znowu legwan dla mnie za wygórowanyTongue a może akwa z brzankami sumatrzańskimi? super wyglądają w dużej ilości zieleniTongue
Myślałem nad sumatrami. Aczkolwiek bez zieleni. Same korzenie, ciemne wody i sumatry albino.
Z tą jeszcze różnicą, że w akwarium 200l, a nie 375l Smile