Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Krewetki - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Krewetki w akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Temat: Krewetki (/showthread.php?tid=7238)

1 2 3 4 5 6


RE: Krewetki - Kejdi - 26.11.2008

Spoko, ja tylko napisałam co było u mnie. Możliwe, że w Twoim akwarium będzie się między nimi dobrze układało, czego Ci życzę. Smile
Tak jak pisałam, wszystko zależy od ryby.


RE: Krewetki - mnemic - 26.11.2008

mam nadzieje ze bedzie ok Wink


RE: Krewetki - karasek22 - 27.11.2008

A ja mam jeszcze jedno pytanie przy rozmnazniu krewetek trzeba rozdzielic samice albo samce ? Jeśli tak to :gdzie? na ile? i w jakim czasie ?


RE: Krewetki - Kejdi - 27.11.2008

Nic nie rozdzielasz Smile Nie ma takiej potrzeby.
Zazwyczaj rozmnażając jakiś gatunek należy doprowadzić do zbliżenia przedstawicieli obu płci. Wink


RE: Krewetki - BeMyself - 30.11.2008

krewetki stosunkowo łatwo namówić do ekhm aktuTongue może tylko moje są takie napalone ale miały chcicę nawet jak wsadziłam je do słoika gdy zmieniałam wystrój w ich zbiornikuWink
więc jeśli zapewni się im trochę pokarmu, odpowiednią temperaturę, trochę mchu (popieram gałęzatkę po raz kolejnyWink pożyteczny glonWink ) to co chwilę praktycznie będzie widać jajeczkaWink


RE: Krewetki - zegarsky91 - 30.11.2008

Po co kupować takiel liście to się samemu robi ;d


RE: Krewetki - Doma - 30.11.2008

jakie krewecie i ile sztuk polecacie do 260 l. zbiornika roślinnego?


RE: Krewetki - BeMyself - 30.11.2008

wszystko zależy czy masz doświadczenie, czy jest to holender bez żadnej fauny, czy chcesz karłowate krewecie itpWink

najlatwiejsze w hodowli są red cherry, babaulti, babaulti green, pearle i crystal redy też nie są ciężkieWink trochę większe są amankiWink w internecie znajdziesz tabele ktore krewecie między sobą się krzyżująWink może wieczorem(chyba że ktoś wcześniej to zrobiWink) jak znajdę chwilkę to znajdę i wklejęWink


RE: Krewetki - Kamil_eq - 14.12.2008

Witam odnawiam temat bo nie chce zakładać następnego ,A więc długo sie zastanawiałem zmieniłem obsadę i teraz nie mam już kiryśnika i długonosa więc kupiłem sobie 2szt krewetek amano i wczoraj zobaczyłem że jedna z nich niema kawałka odnóża z tyłu nic jej to nie przeszkadza i spokojnie zjada glony i teraz mam pytanie czy wiecie może czy krewetki mają zdolność do regenarcji utraconych części odnóży ?? wiem że wiele skorupiaków posiada taką zdolność z Góry dzięki



Pozdrawiam


Krewetki - michal1994 - 27.02.2009

Czy do hodowli krewetek trzeba grzałkę??? Aha i napowietrzać też trzeba?

Tematy zostały połączone - używaj opcji SZUKAJ - Kejdi