Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
budżet 300 zł - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: budżet 300 zł (/showthread.php?tid=9950)

1 2


RE: budżet 300 zł - Olek - 03.04.2009

Skalary nie mogą być.
Obsada podana wyżej.
A co do roślin polecam dla Ciebie temat: http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-rosliny-dla-kazdego-i-na-start-zbiornika-t-8391.html
Dobry temat z wyliczonymi wydatkami:
http://www.akwaswiat.net/60l-jakie-koszty-t-9165.html
Plus inne tematy nowych obsad:
http://www.akwaswiat.net/obsada-60l-chcialbym-pyszczaki-lub-propozycje-innej-obsady-t-9325.html
http://www.akwaswiat.net/obsada-do-akwa-60l-t-8919.html