Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Obsada 240 Litrow - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: Obsada 240 Litrow (/showthread.php?tid=9607)

1 2


RE: Obsada 240 Litrow - krzysztofm1982 - 19.03.2009

Przemyslałem wszystko i jednak chcem miec pyszaki ktore juz kiedys mialem prosze tylko o doradzenie
Planowana obsada to
pseudotropheus saulosi 2 + 7
Labidochromis caeruleus Pyszczak yellow 1+4
i Aulonocara 2+5
Prosze powiedzcie czy to dobry zestaw co zmienic albo co proponujecie chcialbym miec dwa trzy gatunki


RE: Obsada 240 Litrow - rutek315 - 21.03.2009

Ja bym proponowal ci taka obsade :
Ślimaki Ampularia 3-5 szt.
NERITINA 3-5 szt.

żabki Karliki Szponiaste 2 szt.
krewetki Red Cherry (Fire Red) 10 szt.
glonojad Zbrojnik Niebieski Odmiana złota 3szt.
Ryby: Neon Innesa 15 szt.
do tego :
danio rozowe 7 szt.
danio pregowane 7 szt.
teczanka trojbarwna 5 szt.
teczanka neonowa 5 szt.
bystrzyk barwny (minor) 5 szt.
oraz ostronos 2 szt.

Ojj sorki ;/
Mysle ze to bardzo dobry zestaw ,tylko ja bym do tego dal jeszcze jeden gatunek a mianowicie tropheusa albo frontozy i do tego jednego albo dwa sumy rekinie ;D