RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
Ledwo co pawiookie przeniosłem do większego zbiornika

Jakieś inne ciekawe pielęgnice?
Jestem dzisiaj leniwy więc myślcie za mnie
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
do tego mojego pomysłu potrzebowałbyś MOCNEGO filtra

a mianowicie welonarium? podobają mi się te ryby i dlatego je propnuje

a szczególnie podwójna płetw ogonowa
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Olek - 17.03.2009
Może czas zabrać się za jakieś porządne słonowodne?
Jeśli jednak słodkie to może coś wyjątkowego z Australii?
Tęczanki

Trzciniaki?
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
BlackHawk88 - 17.03.2009
Mówię Ci piranie to dobra inwestycja, ładne i coś innego. Miałeś styczność z czymś z terrarystki, takie akwa to dla 3 Żółwi czerwo lub żółtolicych.
Ale dobra wróćmy do akwarystyki i do Gurami Olbrzymie.
Lub i może moje marzenie mieć stado Brzanek Rekinich.Pomyśl nad tym.
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
prof.Animal - 17.03.2009
ooo to jest świetny pomysł

jeśli Ci się też podoba pogadaj z kivi

(chodzi o słonowodne)
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
wikiii - 17.03.2009
A może jakieś ryby z naszych słodkich jezior? Gdzieś takie akwa widziałam i było naprawdę fajne
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Mao106 - 17.03.2009
może karpie koi

albo okonie
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
Chyba wszyscy stracicie do mnie cierpliwośc
Dodam, że osprzęt to najmniejszy problem. Na chwilę obecną są 2 kubły i oczywiście można kupic coś mocniejszego.
Welonki... W sumie
Olek przerabiałem już tęczanki. Oczywiście nie wszystkie ale kilka gatunków. Faktycznie wdzięczne ryby. Przy akwarium roślinnym super się prezentują..
BlackHawk88 liznąłem trochę terrarystkę. Żółwie trzymałem przez parę lat i już nigdy więcej. Jeszcze w piwnicy mam jakieś terraria

Na piranie ten zbiornik jest za mały..
prof.Animal nie kuś

Morskie jest w planach. Ale jeszcze nie teraz..
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
BlackHawk88 - 17.03.2009
dodam obsade głównie przydenną.
5xZbrojnik L-????
3xTrzciniak
2xPolyperus Senegalus
1xSynodontis sp.?
1xPlecostomus
2xPielęgnica sp.?
RE: 375l - absolutny brak pomysłu -
Jokeru - 17.03.2009
BlackHawk88 napisał(a):dodam obsade głównie przydenną.
5xZbrojnik L-????
3xTrzciniak
2xPolyperus Senegalus
1xSynodontis sp.?
1xPlecostomus
2xPielęgnica sp.?
Nie licząc L-ki i pielęgnicy sp. to z resztą mam stycznośc na co dzień. Nie chcę tego taszczyc do domu.
Jakie konkretnie pielęgnice?