Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
375l - absolutny brak pomysłu - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 375l - absolutny brak pomysłu (/showthread.php?tid=9578)

1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

Ledwo co pawiookie przeniosłem do większego zbiornika Smile
Jakieś inne ciekawe pielęgnice?
Jestem dzisiaj leniwy więc myślcie za mnie Tongue


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

do tego mojego pomysłu potrzebowałbyś MOCNEGO filtraTongue a mianowicie welonarium? podobają mi się te ryby i dlatego je propnujeTongue a szczególnie podwójna płetw ogonowaBig Grin


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Olek - 17.03.2009

Może czas zabrać się za jakieś porządne słonowodne?
Jeśli jednak słodkie to może coś wyjątkowego z Australii?
Tęczanki
Trzciniaki?


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - BlackHawk88 - 17.03.2009

Mówię Ci piranie to dobra inwestycja, ładne i coś innego. Miałeś styczność z czymś z terrarystki, takie akwa to dla 3 Żółwi czerwo lub żółtolicych.
Ale dobra wróćmy do akwarystyki i do Gurami Olbrzymie.

Lub i może moje marzenie mieć stado Brzanek Rekinich.Pomyśl nad tym.


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - prof.Animal - 17.03.2009

ooo to jest świetny pomysłTongue jeśli Ci się też podoba pogadaj z kiviTongue(chodzi o słonowodne)


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - wikiii - 17.03.2009

A może jakieś ryby z naszych słodkich jezior? Gdzieś takie akwa widziałam i było naprawdę fajneBig Grin


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Mao106 - 17.03.2009

może karpie koi Wink albo okonie Big Grin


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

Chyba wszyscy stracicie do mnie cierpliwośc Tongue

Dodam, że osprzęt to najmniejszy problem. Na chwilę obecną są 2 kubły i oczywiście można kupic coś mocniejszego.

Welonki... W sumie Smile

Olek przerabiałem już tęczanki. Oczywiście nie wszystkie ale kilka gatunków. Faktycznie wdzięczne ryby. Przy akwarium roślinnym super się prezentują..

BlackHawk88 liznąłem trochę terrarystkę. Żółwie trzymałem przez parę lat i już nigdy więcej. Jeszcze w piwnicy mam jakieś terraria Wink
Na piranie ten zbiornik jest za mały..

prof.Animal nie kuś Big Grin Morskie jest w planach. Ale jeszcze nie teraz..


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - BlackHawk88 - 17.03.2009

dodam obsade głównie przydenną.

5xZbrojnik L-????
3xTrzciniak
2xPolyperus Senegalus
1xSynodontis sp.?
1xPlecostomus
2xPielęgnica sp.?


RE: 375l - absolutny brak pomysłu - Jokeru - 17.03.2009

BlackHawk88 napisał(a):dodam obsade głównie przydenną.

5xZbrojnik L-????
3xTrzciniak
2xPolyperus Senegalus
1xSynodontis sp.?
1xPlecostomus
2xPielęgnica sp.?
Nie licząc L-ki i pielęgnicy sp. to z resztą mam stycznośc na co dzień. Nie chcę tego taszczyc do domu.

Jakie konkretnie pielęgnice?