RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
Trzciniak - 15.02.2009
Mam akwarium 100x40x50 chce trzymać 5 osobników trzciniaki i
wreszcie powiedzcie mi co do nich mam dużo korzeni i kokosów
To jaką obsadę polecacie ??
A może coś z gurami,skalarów itd może czarne wody czy jak ??
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
Olek - 15.02.2009
Do tego biotopu pasują tęczanki.(jakaś ładna ławica)

Pamiętaj żeby przy małych rybkach dobrze je karmić(wiadomo)

Myślę że 5 trzciniaków to za dużo............
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
Trzciniak - 15.02.2009
No ja myślę na odwrót kolega ma i mają się dobrze aa jeszcze jedno może coś z biotopu ale raczej większego typu gurami itp
to jak ?
Proszę korzystać z opcji "edytuj".
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
Olek - 15.02.2009
Napisz jakie rybki Ci się podobają i w jakim rozkładzie chcesz je trzymać parka,ławica......
Co do gurami to powinno się je trzymać w haremach lub parkach.....
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
Trzciniak - 15.02.2009
To tak na dno 5 trzciniaków i góra tak gurami,skalar nie chce ławicowych harem jakichś lub parek pare
pomoże ktoś ??
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
JOKER - 16.02.2009
Trzciniak napisał(a):To tak na dno 5 trzciniaków i góra tak gurami,skalar nie chce ławicowych harem jakichś lub parek pare
Napisz tego posta jeszcze raz i o co ci chodzi?? bo to jest nieczytelne
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
Trzciniak - 16.02.2009
zakłądam nowe akwarium z trzciniakami i chciałbym jaka obsada pasowała by do tych ryb w jakiej ilości rodzajów gatunkó dodam iz trzciniaków będzie 5
to jak ??
Proszę korzystać z opcji "edytuj".
Widzę ze nikt nie pomozę i się tym nie interesuje
Upominam po raz kolejny - nie piszemy posta pod postem. Używaj opcji EDYTUJ - Kejdi
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
BlackHawk88 - 16.02.2009
Pomyśl nad polypetrus senegalus, choć może będzie ich za dużo.
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
Trzciniak - 17.02.2009
co dać na góre ???
RE: Obsada do 200 l - trzciniaki -
viper1989 - 18.02.2009
na góre możesz wrzucić szczupieńczyki,śa to z gatunku trochę groźniejsze rybki ale pływaja tylko ku górze do 5-6cm.a wyglądają tak:

są oczywiście jeszcze inne ubarwienia tej rybki,również okazałe