Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Obsada do 200 l - trzciniaki - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: Obsada do 200 l - trzciniaki (/showthread.php?tid=8746)

1 2 3


RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - Trzciniak - 15.02.2009

Mam akwarium 100x40x50 chce trzymać 5 osobników trzciniaki i wreszcie powiedzcie mi co do nich mam dużo korzeni i kokosów

To jaką obsadę polecacie ??

A może coś z gurami,skalarów itd może czarne wody czy jak ??


RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - Olek - 15.02.2009

Do tego biotopu pasują tęczanki.(jakaś ładna ławica) Smile
Pamiętaj żeby przy małych rybkach dobrze je karmić(wiadomo)Tongue
Myślę że 5 trzciniaków to za dużo............


RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - Trzciniak - 15.02.2009

No ja myślę na odwrót kolega ma i mają się dobrze aa jeszcze jedno może coś z biotopu ale raczej większego typu gurami itp

to jak ?
Proszę korzystać z opcji "edytuj".



RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - Olek - 15.02.2009

Napisz jakie rybki Ci się podobają i w jakim rozkładzie chcesz je trzymać parka,ławica......
Co do gurami to powinno się je trzymać w haremach lub parkach.....


RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - Trzciniak - 15.02.2009

To tak na dno 5 trzciniaków i góra tak gurami,skalar nie chce ławicowych harem jakichś lub parek pare

pomoże ktoś ??


RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - JOKER - 16.02.2009

Trzciniak napisał(a):To tak na dno 5 trzciniaków i góra tak gurami,skalar nie chce ławicowych harem jakichś lub parek pare




Napisz tego posta jeszcze raz i o co ci chodzi?? bo to jest nieczytelne


RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - Trzciniak - 16.02.2009

zakłądam nowe akwarium z trzciniakami i chciałbym jaka obsada pasowała by do tych ryb w jakiej ilości rodzajów gatunkó dodam iz trzciniaków będzie 5

to jak ??
Proszę korzystać z opcji "edytuj".

Widzę ze nikt nie pomozę i się tym nie interesuje

Upominam po raz kolejny - nie piszemy posta pod postem. Używaj opcji EDYTUJ - Kejdi



RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - BlackHawk88 - 16.02.2009

Pomyśl nad polypetrus senegalus, choć może będzie ich za dużo.


RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - Trzciniak - 17.02.2009

co dać na góre ???


RE: Obsada do 200 l - trzciniaki - viper1989 - 18.02.2009

na góre możesz wrzucić szczupieńczyki,śa to z gatunku trochę groźniejsze rybki ale pływaja tylko ku górze do 5-6cm.a wyglądają tak:

są oczywiście jeszcze inne ubarwienia tej rybki,również okazałeSmile