[45L] krewetkarium-kotnik - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [45L] krewetkarium-kotnik (
/showthread.php?tid=28817)
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
apri cort - 12.09.2011
No mech ruszył, ale co za glony masz na piasku...? Zielenice czy sinice? Chyba nie sinice, bo byłyby ciemniejsze.
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
tomilondyn - 12.09.2011
zielenice , nie jest aż tak źle , jadę dziś dokupić troszke kreweć wiec mam nadzieje ze sobie z tym poradzą, jedyny problem to cena krewetek u mnie cena wacha się w granicach 2.95-6.96 za sztukę (funtów oczywiście)
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
myster - 13.09.2011
O rany... ja ostatnio po 50 p kupowałem od gościa pracującego w akwarystycznym u mnie. Okazało się, że kolo ma większe zbiorniki w domu, jak te ze sklepu w którym pracuje.
Popytaj, czasem ludzie ze sklepu mają różne hodowle we własnych prywatnych domach.