[74] krewetkarium - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [74] krewetkarium (
/showthread.php?tid=28806)
RE: [74] krewetkarium -
tomaszzaq1xsw2 - 19.09.2011
No helenek miałem 5 od kumpla wziąłem bo też mu się rozmnożyły, też miał tylko 2

chcę zmienić to podłoże AQUA Substrate II+ , inny mech dać bo ten mi się trochę nie podoba chce kupić taiwan albo peacock

i muszę się wybrać nad rzekę poszukać nowych korzeni
RE: [74] krewetkarium -
SkazanyNaBluesa - 19.09.2011
Ja to mam słabość do takich mchów, świetnie to wygląda. A teraz to już chyba będzie Ci trudno zmienić podłoże na inne.
RE: [74] krewetkarium -
tomaszzaq1xsw2 - 19.09.2011
A czemu niby trudno ?? wtedy robię restart całego akwa, CO2 kupie filtr zewnętrzny itp ale na razie nie mam miejsca.
RE: [74] krewetkarium -
SkazanyNaBluesa - 20.09.2011
No właśnie temu trudno, że trzeba restart robić. To nie jest takie hop-siup jak Ci się wydaje.
RE: [74] krewetkarium -
tomaszzaq1xsw2 - 20.09.2011
Chłopie ja już restartów tego akwa zrobiłem chyba z 5

zawsze zostawiam całą wodę filtra nie czyszczę itp.
Aktualizacja ;) -
tomaszzaq1xsw2 - 08.12.2011
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
Zamykam - Kejdi
RE: [74] krewetkarium -
Mikeylla - 31.12.2011
Piękne akwarium, ale ty masz tam pięknie. Strasznie mi się podoba, aczkolwiek lubię dużo roślin, ale u ciebie te parę gatunków, wygląda, ładniej, jakbyś miał tam powciskać jeszcze inne.