Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[74] krewetkarium - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [74] krewetkarium (/showthread.php?tid=28806)

1 2


RE: [74] krewetkarium - tomaszzaq1xsw2 - 19.09.2011

No helenek miałem 5 od kumpla wziąłem bo też mu się rozmnożyły, też miał tylko 2 Smile chcę zmienić to podłoże AQUA Substrate II+ , inny mech dać bo ten mi się trochę nie podoba chce kupić taiwan albo peacockSmile i muszę się wybrać nad rzekę poszukać nowych korzeni Smile


RE: [74] krewetkarium - SkazanyNaBluesa - 19.09.2011

Ja to mam słabość do takich mchów, świetnie to wygląda. A teraz to już chyba będzie Ci trudno zmienić podłoże na inne.


RE: [74] krewetkarium - tomaszzaq1xsw2 - 19.09.2011

A czemu niby trudno ?? wtedy robię restart całego akwa, CO2 kupie filtr zewnętrzny itp ale na razie nie mam miejsca.


RE: [74] krewetkarium - SkazanyNaBluesa - 20.09.2011

No właśnie temu trudno, że trzeba restart robić. To nie jest takie hop-siup jak Ci się wydaje.


RE: [74] krewetkarium - tomaszzaq1xsw2 - 20.09.2011

Chłopie ja już restartów tego akwa zrobiłem chyba z 5 Smile zawsze zostawiam całą wodę filtra nie czyszczę itp.


Aktualizacja ;) - tomaszzaq1xsw2 - 08.12.2011




Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
Zamykam - Kejdi



RE: [74] krewetkarium - Mikeylla - 31.12.2011

Piękne akwarium, ale ty masz tam pięknie. Strasznie mi się podoba, aczkolwiek lubię dużo roślin, ale u ciebie te parę gatunków, wygląda, ładniej, jakbyś miał tam powciskać jeszcze inne. Big Grin