Mój mały świat, czyli 126 L - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: Mój mały świat, czyli 126 L (
/showthread.php?tid=28738)
RE: Mój mały świat, czyli 126 L -
Thorgus - 23.08.2011
ryby przetrwają ^^
RE: Mój mały świat, czyli 126 L -
pablos92 - 23.08.2011
Własnie wyłowiłem martwego poskubanego kiryska.
Robie podmianke wody bo nie da się wytrzymać tak śmierdzi od tego.
RE: Mój mały świat, czyli 126 L -
Thorgus - 23.08.2011
śmierdzi? skąd ty masz wodę? ja się nie spotkałem żeby akwarium śmierdziało
jedyną przyczyną zdychania rybek u mnie to atak glonojadów syjamskich które są bardzo agresywne