Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Mój mały świat, czyli 126 L - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: Mój mały świat, czyli 126 L (/showthread.php?tid=28738)

1 2


RE: Mój mały świat, czyli 126 L - Thorgus - 23.08.2011

ryby przetrwają ^^


RE: Mój mały świat, czyli 126 L - pablos92 - 23.08.2011

Własnie wyłowiłem martwego poskubanego kiryska.
Robie podmianke wody bo nie da się wytrzymać tak śmierdzi od tego.


RE: Mój mały świat, czyli 126 L - Thorgus - 23.08.2011

śmierdzi? skąd ty masz wodę? ja się nie spotkałem żeby akwarium śmierdziało

jedyną przyczyną zdychania rybek u mnie to atak glonojadów syjamskich które są bardzo agresywne