Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Biotopy (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Tanganika (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Temat: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] (/showthread.php?tid=26800)

1 2


RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - pawchod - 25.04.2011

to może być fan 1?
czy reszta jest ok?
jakie rybki oprócz muszlowców? np.haremik?


RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - Maxio - 25.04.2011

Tutaj masz przykładową obsade:


50x30x30 45 litrów

1. Altolamprologus compressiceps shell Sumbu -> para
2. Altolamprologus compressiceps shell -> para
3. Lamprologus meleagris -> para
4. Lamprologus ocellatus -> para
5. Lamprologus speciosus -> para
6. Neolamprologus brevis -> para

Opcja "szukaj" jest bardzo przydatna Smile


RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - pawchod - 25.04.2011

wielkie dzięki, nie długo pokażą się fotki nowego akwa


RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - Kroczek33 - 21.06.2011

czekamy...