RE: Platka samiec czy samica? -
Queen - 21.02.2009
No życze Ci lepszej obsady ..
RE: Platka samiec czy samica? -
Mientki2000 - 01.03.2009
agnieszkaa napisał(a):i w 45l trzymasz 3 skalary?!
[/quote]
Queen napisał(a):No życze Ci lepszej obsady ..
prosze zwrocic uwage ze osoba ktora wstawila zdjecie (czyli ja

)
to zupelnie inna osoba ktora napisala o akwa 45l
RE: Platka samiec czy samica? -
piotrex12 - 07.03.2009
Ja mam małę pytanko co do rozmnażania platek, a mianowicie jak użądzic akwa 25l (40x25x25cm)
dla pary, by młode przeżyły przed złapaniem ich. (są mi potrzebne jako żywy pokarm dla moich ryb, gdyż innego żywego pokarmu w moim mjeście ani w jego pobliżu nie znajde)
RE: Platka samiec czy samica? -
retki - 08.03.2009
Proponuję ci gdzieś podjechać i kupić ochotkę którą można bardzo łatwo mrozić, wyjściem jest również mrożone serce wołowe (ogólnie każde mięso).
Jezeli chodzi o małe rybki to wydajniejsze są gupiki.
RE: Platka samiec czy samica? -
piotrex12 - 08.03.2009
Dziękuje za rady
RE: Platka samiec czy samica? -
Neska-kacha - 08.03.2009
Co do tych 2 skalarów i 4 danio:
Sama wybierałaś tą obsadę?
Z tymi mrożonkami zgodzę się moje rybki lubią to jeść mam serce indycze i wołowinkę opraz na barwy. XD
RE: Platka samiec czy samica? -
optan - 15.04.2009
samce mają wyraźne
gonopodia pod brzuchem.
>>>>> Rozmnożyłem platke<<<<< -
adrian13_13 - 14.02.2011
Tydzień temu kupiłem w sklepie zoologicznym platke,zauważyłem że jest gruba i za trzy dni wsadziłem ja do kotnika.Często wyskakiwała.Wczoraj patrze a ona chuda a koło niej 4 małe platki.kiedy już skończyła się kocić to wypuściłem ją a małe do innego kojca.Ciągle siedzą na dnie aż do teraz.Nie wiem co mam robić.Czy to jakaś choroba?Szybko odpiszcie.[/font][/size]
RE: >>>>> Rozmnożyłem platke<<<<< -
Ciupak - 14.02.2011
młode to się boją -myślisz że od razu będą pływać jak stare ryby?

zapodaj fotki - pochwal się...
RE: >>>>> Rozmnożyłem platke<<<<< -
domin159 - 14.02.2011
po co dawać żyworódki do kotnika? przecież one same się mnożą jak głupie. jak nie będziesz ich nawet do tych kotników wkładał to będziesz miał ich od groma w akwarium aż nie będzie co z nimi robić