Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
ryby ozdobne - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: ryby ozdobne (/showthread.php?tid=24130)

1 2


RE: ryby ozdobne - krzysztof1966 - 19.12.2010

(19.12.2010, 21:52)bilami napisał(a):  chciałem napisać jak neonki, tylko u góry cały czas za samicą i nic nie robią innego tylko sie r.....
co za bzdury tu wypisujesz, po prostu brak słów.


RE: ryby ozdobne - michał543 - 19.12.2010

Ja bym ci polecił danio pregowane. Jednak nie zwykłe ,lecz kolorowe ja mam ich ok. 16 w moim nowym akwa. I to żółte, czerwne i zielone pieknie sie komponują. Naprawde polecam.


RE: ryby ozdobne - Olek - 19.12.2010


Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
http://www.akwaswiat.net/obsada-50l-90l-wybierz-cos-dla-siebie-lub-t-17467.html
Proszę zapoznać się z regulaminem zamieszczania tematów w dziale obsad.
Nazwa tematu musi zawierać ogólny opis problemu.

Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
30% - nieznajomość podstawowych zasad korzystania z forum, lenistwo, ortografia i interpunkcja
100%=ban
- Olek