RE: ryby ozdobne -
krzysztof1966 - 19.12.2010
(19.12.2010, 21:52)bilami napisał(a): chciałem napisać jak neonki, tylko u góry cały czas za samicą i nic nie robią innego tylko sie r.....
co za bzdury tu wypisujesz, po prostu brak słów.
RE: ryby ozdobne -
michał543 - 19.12.2010
Ja bym ci polecił danio pregowane. Jednak nie zwykłe ,lecz kolorowe ja mam ich ok. 16 w moim nowym akwa. I to żółte, czerwne i zielone pieknie sie komponują. Naprawde polecam.
RE: ryby ozdobne -
Olek - 19.12.2010
Proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
http://www.akwaswiat.net/obsada-50l-90l-wybierz-cos-dla-siebie-lub-t-17467.html
Proszę zapoznać się z regulaminem zamieszczania tematów w dziale obsad.
Nazwa tematu musi zawierać ogólny opis problemu.
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM):
30% - nieznajomość podstawowych zasad korzystania z forum, lenistwo, ortografia i interpunkcja
100%=ban
- Olek