Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Unoszący się piasek - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Akwarystyka ogólnie (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Temat: Unoszący się piasek (/showthread.php?tid=23225)

1 2


RE: Unoszący się piasek - akwa1139 - 09.11.2010

wydaje mi się że to powietrze Smile
mi pierwsze 3 dni tez tak sie unosily małe bąbelki..
ale juz nie mam
a czy wogole to piasek czy przezroczyste bąbelki na 12 zdj widać bąbelki
a propo dopowiem to ze mam taki filtr eheima ale 1200l/h ma bardzo mocny strumień!! rośliny mi padły przez niego i jak go wlącze wszystko lata ;(
moze filtr unosić piasek niestety...
Polecam jak masz rośliny filtr wyłańczać na dzień bo w dzień filtr odbiera roślinom c2 a w nocy nie
więc roślinom szkodzi filtr .. włańczaj filtr na noc