[53l moje nowe akwa] - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [53l moje nowe akwa] (
/showthread.php?tid=16221)
RE: [53l moje nowe akwa] michal_2233 -
hibi102 - 16.01.2010
ładnie się zapowiada ale jakoś mi tu za 'łyso'
dodałbym jakiś korzonek na 2 plan
RE: [53l moje nowe akwa] michal_2233 -
michal_2233 - 16.01.2010
Na piasek planuje jeszcze dać kokos...