Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
45 l... - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Obsady (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Temat: 45 l... (/showthread.php?tid=9937)

1 2 3


obsada 40l - ALBIXXX - 09.03.2009

planuję założyć akwarium. Mam 40l szkiełko i zastanawiam się jak je obsadzić. Może mi ktoś podpowiedzieć jakie rybki nadają sie do takiego akwa? Rolleyes

Temat został przeniesiony do właściwego działu - Kejdi



RE: obsada 40l - arcanius666 - 09.03.2009

a jakie rybki Cię interesuja?

Ja osobiście polecam np

10 neonków
8 żałobniczek
5 otosków


RE: obsada 40l - BlackHawk88 - 09.03.2009

arcanius666 napisał(a):a jakie rybki Cię interesuja?

Ja osobiście polecam np

10 neonków
8 żałobniczek
5 otosków

Żałobniczki za duże.

Proponuje:
10xNeon Innesa
5xKirysek Panda
5xotosek.
1xBojownik Syjamski(chociaż nie wiem czy nie za dużo)


RE: obsada 40l - krolik - 09.03.2009

Może :
10x Krewetka red cherry
10x neon innesa
lub
5x otosek
10x neon innesa


RE: obsada 40l - top2107 - 09.03.2009

krolik napisał(a):Może :
10x Krewetka red cherry
10x neon innesa
lub
5x otosek
10x neon innesa

40 litrów to niestety malutki zbiornik i według mnie ryby stadne , nawet takie małe jak neony nie powinno się trzymać w takim akwarium.
proponuję 10 krewetek i parkę małych pielęgniczek


RE: obsada 40l - Nowicjusz - 09.03.2009

masz do wyboru: bojownik, krewetki, neonki, otoski,
Czyli:
1+2-3 (bojownik)
albo
1 (bojownik) + ok.5 (otoski)
albo
10 (neon ?) + xx (krewetki)

+ możesz dorzucic jakas ampularie, to juz twoj wybor Wink


RE: obsada 40l - ALBIXXX - 09.03.2009

...nie wiem... jak dla mnie krewetki odpadają. Sad


RE: obsada 40l - Marcin1o5 - 09.03.2009

A czego krewetki odpadają ?Smile


RE: obsada 40l - ALBIXXX - 10.03.2009

Marcin1o5 napisał(a):A czego krewetki odpadają ?Smile
Poprostu mi sie NIE PODOBAJĄ i tyle...


RE: obsada 40l - Migdek - 10.03.2009

Gupiki też są ciekawe, może 6 neonków, 5 gupików, 6 kirysków...? Smile