Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia zwierząt akwariowych (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Temat: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) (/showthread.php?tid=7882)

1 2 3 4 5


Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - nefrete1 - 05.01.2009







19 grudnia zauważyłam maluchy gupików ukrywające się w mchu. Przeniosłam je do kotnika z plastikowej butelki i pończochy.


RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - bercia289 - 05.01.2009

bardzo ładne gupikiWink


RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - Seoo - 05.01.2009

piękne masz gupiki,mają bardzo ładnie ubarwione ogony.Smile


RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - BlackHawk88 - 05.01.2009

1.To są rybki z własnej hodowli?
2.Daj więcej zdjęć.
3.Endlerki są super.


RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - VEGEtacja - 05.01.2009

nefrete jak zwykle pełen profesjonalizm, nawet przy zdjęciach gupików ; )
ryby i zdjęcia - bez zarzutów, wyborne.


RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - WazyL - 07.01.2009

bardzo ładne i mam to samo pytanie jak poprzednik BlackHawk88 czy te gupiki to z własnej hodowli


RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - wikiii - 07.01.2009

Pięne jak zwykle nefreteSmile Smile
Ostatnio tak sobie myślałam o zakupie gupików, ale jeszcze im zrobię krzywdę dając je do mojego 25l...


RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - nefrete1 - 08.01.2009

Dzięki wielkie za tak miłe słowa Rolleyes

Tylko młode są z mojej hodowli, bo dopiero 2 miesiące temu kupiłam gupiki.

Tu zdjęcia 3-tygodniowych rybek:




RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - Furion - 08.01.2009

Super, chyba zaczynają się wybarwiać, prawda? Smile


RE: Gupik pawie oczko (Poecilia reticulata) - Neonka - 13.01.2009

śliczne gupiki, jakie ubarwienie! jestem ciekawa jakie będę małe Wink Świetna jakość zdjęć! Big Grin Jak maluchy jeszcze podrosną to fajnie by było gdybyś dodała foty Smile