Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[45L] krewetkarium-kotnik - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [45L] krewetkarium-kotnik (/showthread.php?tid=28817)

1 2


[45L] krewetkarium-kotnik - tomilondyn - 23.08.2011

witam

chce wam przedstawić moje młodsze dziecko
baniaczek 45l domyślnie na krewetki , jednak na chwile obecną znajduje się w nim 8 red cherry i 20 maluszków mieczyka.

zbytnio nie ma co pisać
grzałeczka 50w ustawiona na 24 stopnie
filtr kaskada
piaseczek
kamienia
java moss
oświetlenie ho halogenik 30w
tło zwykła biała kartka.

zalane około 3 tygodnie temu 100% wody z mojej 600-tki


By tomilondyn at 2011-08-23


By tomilondyn at 2011-08-23


RE: [45L] krewetkarium-kotnik - Thorgus - 23.08.2011

pomysł fajny ale dużo za mało światła ^^
daj jeszcze trochę mchu możesz też trawnik koszt około 5-10zł jak znajdziesz to po 2zł ja kupowałem od znajomego
rośliny drobnolistne oraz zmień oświetlenie na świetlówkę


RE: [45L] krewetkarium-kotnik - Adrian B - 23.08.2011

Jak dla mnie bardzo ładny wystrój. Zapowiada się ciekawie.


RE: [45L] krewetkarium-kotnik - rafik - 23.08.2011

Jak dla mnie super.Fajny klimacik.Do tego armia kreweci i bajka.
Światełka starczy po co dokładać dla samego mchu.


RE: [45L] krewetkarium-kotnik - tomilondyn - 23.08.2011

no wlasnie taki mialem plan zeby z minimum zrobic cos czyli tylko mech zadnych korzeni roslin czy czegokolwiek. swiatlo specjalnie wybralem slabsze.
trawnika nie chce , poczekam az mech sie troche rozrosnie i tak zostawie.
swietlowki nie zakladam ten halogenik jest wystarczajacy


RE: [45L] krewetkarium-kotnik - Thorgus - 23.08.2011

heh jak chcesz twój wybór ^^


RE: [45L] krewetkarium-kotnik - tomilondyn - 23.08.2011

(23.08.2011, 18:31)Thorgus napisał(a):  heh jak chcesz twój wybór ^^


wiesz sugestie sa ok , tylko jak mowie mi zalezy na minimum wkladu pracy w ten zbiorniczek , on ma sobie byc i tyle , co do oswietlenia to tez zdjecie pokazuje je troszeczke za ciemne ale jak narazie mi sie podoba i mieszkanca rowniez


RE: [45L] krewetkarium-kotnik - Szaatanek - 11.09.2011

Co do lampki to też u Mnie w krewetkarium będzie, bo nie opłaca się wydawać 50 zł na "belke" która oświeci same mchy które potrzebują minimum światła . Szykuje się coś ciekawego , tylko mi ta góra
się nie podoba Tongue Kwestia gustu Big Grin
Pozdrawiam !


RE: [45L] krewetkarium-kotnik - apri cort - 11.09.2011

Wpuść ślimaki świderki, bo masz mnóstwo powietrza w podłożu, widać bąble przy szybie. Jak Ci się udało taką górkę usypać z piasku? U mnie się wszystko poziomuje bardzo szybko...


RE: [45L] krewetkarium-kotnik - tomilondyn - 12.09.2011

wybrałem "cieżki " piasek zamiast np rzecznego jest bardzo łatwy do układania.

mały update :
na chwile obecną w środu szaleja glony wiec za ciekaiwe nie jest ale mech idzie ostro


By tomilondyn at 2011-09-11


By tomilondyn at 2011-09-11



By tomilondyn at 2011-09-11