[45L] krewetkarium-kotnik -
tomilondyn - 23.08.2011
witam
chce wam przedstawić moje młodsze dziecko
baniaczek 45l domyślnie na krewetki , jednak na chwile obecną znajduje się w nim 8 red cherry i 20 maluszków mieczyka.
zbytnio nie ma co pisać
grzałeczka 50w ustawiona na 24 stopnie
filtr kaskada
piaseczek
kamienia
java moss
oświetlenie ho halogenik 30w
tło zwykła biała kartka.
zalane około 3 tygodnie temu 100% wody z mojej 600-tki

By
tomilondyn at 2011-08-23

By
tomilondyn at 2011-08-23
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
Thorgus - 23.08.2011
pomysł fajny ale dużo za mało światła ^^
daj jeszcze trochę mchu możesz też trawnik koszt około 5-10zł jak znajdziesz to po 2zł ja kupowałem od znajomego
rośliny drobnolistne oraz zmień oświetlenie na świetlówkę
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
Adrian B - 23.08.2011
Jak dla mnie bardzo ładny wystrój. Zapowiada się ciekawie.
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
rafik - 23.08.2011
Jak dla mnie super.Fajny klimacik.Do tego armia kreweci i bajka.
Światełka starczy po co dokładać dla samego mchu.
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
tomilondyn - 23.08.2011
no wlasnie taki mialem plan zeby z minimum zrobic cos czyli tylko mech zadnych korzeni roslin czy czegokolwiek. swiatlo specjalnie wybralem slabsze.
trawnika nie chce , poczekam az mech sie troche rozrosnie i tak zostawie.
swietlowki nie zakladam ten halogenik jest wystarczajacy
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
Thorgus - 23.08.2011
heh jak chcesz twój wybór ^^
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
tomilondyn - 23.08.2011
(23.08.2011, 18:31)Thorgus napisał(a): heh jak chcesz twój wybór ^^
wiesz sugestie sa ok , tylko jak mowie mi zalezy na minimum wkladu pracy w ten zbiorniczek , on ma sobie byc i tyle , co do oswietlenia to tez zdjecie pokazuje je troszeczke za ciemne ale jak narazie mi sie podoba i mieszkanca rowniez
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
Szaatanek - 11.09.2011
Co do lampki to też u Mnie w krewetkarium będzie, bo nie opłaca się wydawać 50 zł na "belke" która oświeci same mchy które potrzebują minimum światła . Szykuje się coś ciekawego , tylko mi ta góra
się nie podoba

Kwestia gustu

Pozdrawiam !
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
apri cort - 11.09.2011
Wpuść ślimaki świderki, bo masz mnóstwo powietrza w podłożu, widać bąble przy szybie. Jak Ci się udało taką górkę usypać z piasku? U mnie się wszystko poziomuje bardzo szybko...
RE: [45L] krewetkarium-kotnik -
tomilondyn - 12.09.2011
wybrałem "cieżki " piasek zamiast np rzecznego jest bardzo łatwy do układania.
mały update :
na chwile obecną w środu szaleja glony wiec za ciekaiwe nie jest ale mech idzie ostro

By
tomilondyn at 2011-09-11

By
tomilondyn at 2011-09-11

By
tomilondyn at 2011-09-11