Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
[74] krewetkarium - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia akwariów (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Temat: [74] krewetkarium (/showthread.php?tid=28806)

1 2


[74] krewetkarium - tomaszzaq1xsw2 - 22.08.2011

1.Foto


2. Wymiary
60x35x35

3. Wyposażenie
Oświetlenie
3x15 w
1 - SYLVANIA GROLUX 8500K
2 - PHILIPS Aquarelle TL-D 10000K

Filtracja
Aqua Szut TURBO (N) 750

Ogrzewanie
-100W

4. Dekoracje
2 korzenie znalezione w rzece
kamienie przyniesione również z rzeki

5. Obsada

Fauna
-13 neonów
-5 helenek
-krewetki RC

Flora
-nurzaniec
-mech

6. Parametry wody

PH - 6,5-7
Temp. - 25'C
świecę 10 godz. dziennie [od 10:00 do 20:00]
podmiana wody co tydzień 30%


RE: [74] krewetkarium - ptaku2020 - 23.08.2011

Bardzo fajne kamienie Smile Masz trochę mało roślin jak na moje oko. Oprócz nurzańca wrzuciłbym dodatkowo coś szybko rosnącego (Hygrophila difformis na tył ?). Ten kamień po lewej na 1 planie psuje wygląd. Przenieś go gdzieś albo wywal.


RE: [74] krewetkarium - tomaszzaq1xsw2 - 23.08.2011

No dobry pomysł z tą Hygrophila difformis, kamień wyrzucę przy następnym czyszczeniu, chcę również zmienić mech na tajwan moss, bo ładnie wygląda Smile


RE: [74] krewetkarium - Thorgus - 23.08.2011

krewetkarium z innesami? to raczej zły pomysł

helenki dobre ale neonki? wg. mnie to klapa ^^ ale to kwestia gustu


RE: [74] krewetkarium - wisnia0384 - 23.08.2011

(23.08.2011, 16:15)Thorgus napisał(a):  krewetkarium z innesami? to raczej zły pomysł

helenki dobre ale neonki? wg. mnie to klapa ^^ ale to kwestia gustu

A w czym neonki zawadzają w krewetkium??


RE: [74] krewetkarium - tomaszzaq1xsw2 - 23.08.2011

No właśnie w czym zawadzają ?? krewetki są głównymi mieszkańcami a neonki to po to żeby było coś co pływa i w niczym krewetki ani neonki sobie nie przeszkadzają.


RE: [74] krewetkarium - tomaszzaq1xsw2 - 18.09.2011

Mała aktualizacja Smile doszła roślina Microsorium pteropus



Jedne z wielu bardzo czerwonych krewet


Helenki znów kopulują, że się nie wstydzą przy krewetach Smile


A o to ich potomstwo na kamieniu, w całym akwa mam jajka helenek



RE: [74] krewetkarium - lion122 - 18.09.2011

ładnie Big Grin Zbiorniczek bardziej zarośnięty niż ostatnio Smile


RE: [74] krewetkarium - tomaszzaq1xsw2 - 18.09.2011

Chciałbym jeszcze ogarnąć nawożenie Big Grin i wtedy dodać więcej roślin coś na trawnik itpSmile


RE: [74] krewetkarium - mcda-p - 19.09.2011

Ładny się robi ten zbiorniczekSmile Korzeń z mchem robi wrażenie. Tylko podłoże bym zamieniła na coś drobniejszego, bo strasznie mi psuje widok. A moje helenki nic...na bank mam 2 gejsze. Ale Tobie gratuluję potomkówSmile