Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Moje tęczanki - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia zwierząt akwariowych (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Temat: Moje tęczanki (/showthread.php?tid=22718)

1 2 3 4


Moje tęczanki - eltoro3 - 10.10.2010

Trzy tygodnie temu zmieniła się u mnie obsada w akwarium. Brzanki sumatrzańskie zwolniły miejsce tęczankom. W akwarium zrobiło się bardzo kolorowo. Z resztą sami zobaczcieWink






Melanotaenia boesemani - Tęczanka boesemana




Glossolepis incisus - Tęczanka czerwona


Melanotaenia lacustris - Tęczanka niebieska

A do tęczanek towarzystwo bardziej przydenne:


Pelvicachromis taeniatus nigeria red - Barwniak szmaragdowy samiec


Pelvicachromis taeniatus nigeria red - Barwniak szmaragdowy samica


Microgeophagus ramirezi - Pielęgniczka ramireza para


Corydoras panda - Kirysek panda


Otocinclus affinis - Otosek


RE: Moje tęczanki - apri cort - 10.10.2010

Piękne ryby i w dobrej kondycji. Ciągle jeszcze przeszkadzają mi te spłaszczone głowy tęczanek... jakoś nie mogę ich polubić...


RE: Moje tęczanki - eltoro3 - 10.10.2010

Najbardziej spłaszczone mają tęczanki czerwone, pozostałe są raczej proporcjonalneSmile


RE: Moje tęczanki - krzysztof1966 - 10.10.2010

Super rybkiSmile barwniaki the bestSmile


RE: Moje tęczanki - theng - 10.10.2010

Aż żałuję, że moje 112l jest dla nich (tęczanki) za małe Sad. Śliczne rybcie.


RE: Moje tęczanki - eltoro3 - 10.10.2010

(10.10.2010, 20:19)krzysztof1966 napisał(a):  Super rybkiSmile barwniaki the bestSmile

Barwniaki są faktycznie super, ale rzadko je widać, bo ciągle się gdzieś chowają, natomiast tęczankiwidać non-stop, a rano po włączeniu oświetlenia super baraszkują. Może kiedyś filmik wrzucę.


RE: Moje tęczanki - dukerocky - 18.10.2010

Tęczanki ładne pozostałe rybcie również. Barwniaki poezja sama w sobie, przepiękne rybki.


RE: Moje tęczanki - Yacek - 19.10.2010

Fajne rybki. Nie ma problemów z ich utrzymaniem? Ja się pomalutku przymierzam do stadka tęczanek neonowych w miejsce razbor.


RE: Moje tęczanki - karolzmc - 21.10.2010

Bardzo ładne rybki,aż miło się patrzy.Jaki aparatem robisz zdjęcia?


RE: Moje tęczanki - apri cort - 21.10.2010

Czy Twoje pandy też są malutkie? Moje nie urosły przez ponad rok i mają po 2,5cm.