Moje tęczanki - Wersja do druku
+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (
http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: Akwarium (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Galeria (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Forum: Zdjęcia zwierząt akwariowych (
http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Temat: Moje tęczanki (
/showthread.php?tid=22718)
Moje tęczanki -
eltoro3 - 10.10.2010
Trzy tygodnie temu zmieniła się u mnie obsada w akwarium. Brzanki sumatrzańskie zwolniły miejsce tęczankom. W akwarium zrobiło się bardzo kolorowo. Z resztą sami zobaczcie
Melanotaenia boesemani - Tęczanka boesemana
Glossolepis incisus - Tęczanka czerwona
Melanotaenia lacustris - Tęczanka niebieska
A do tęczanek towarzystwo bardziej przydenne:
Pelvicachromis taeniatus nigeria red - Barwniak szmaragdowy samiec
Pelvicachromis taeniatus nigeria red - Barwniak szmaragdowy samica
Microgeophagus ramirezi - Pielęgniczka ramireza para
Corydoras panda - Kirysek panda
Otocinclus affinis - Otosek
RE: Moje tęczanki -
apri cort - 10.10.2010
Piękne ryby i w dobrej kondycji. Ciągle jeszcze przeszkadzają mi te spłaszczone głowy tęczanek... jakoś nie mogę ich polubić...
RE: Moje tęczanki -
eltoro3 - 10.10.2010
Najbardziej spłaszczone mają tęczanki czerwone, pozostałe są raczej proporcjonalne
RE: Moje tęczanki -
krzysztof1966 - 10.10.2010
Super rybki

barwniaki the best
RE: Moje tęczanki -
theng - 10.10.2010
Aż żałuję, że moje 112l jest dla nich (tęczanki) za małe

. Śliczne rybcie.
RE: Moje tęczanki -
eltoro3 - 10.10.2010
(10.10.2010, 20:19)krzysztof1966 napisał(a): Super rybki
barwniaki the best
Barwniaki są faktycznie super, ale rzadko je widać, bo ciągle się gdzieś chowają, natomiast tęczankiwidać non-stop, a rano po włączeniu oświetlenia super baraszkują. Może kiedyś filmik wrzucę.
RE: Moje tęczanki -
dukerocky - 18.10.2010
Tęczanki ładne pozostałe rybcie również. Barwniaki poezja sama w sobie, przepiękne rybki.
RE: Moje tęczanki -
Yacek - 19.10.2010
Fajne rybki. Nie ma problemów z ich utrzymaniem? Ja się pomalutku przymierzam do stadka tęczanek neonowych w miejsce razbor.
RE: Moje tęczanki -
karolzmc - 21.10.2010
Bardzo ładne rybki,aż miło się patrzy.Jaki aparatem robisz zdjęcia?
RE: Moje tęczanki -
apri cort - 21.10.2010
Czy Twoje pandy też są malutkie? Moje nie urosły przez ponad rok i mają po 2,5cm.