Przedstawiam wam mojego skalara
ładniutki.ładnie za pozował ci na pierwszej fotce.

jak tylko podejde do akwa to zaraz sa przy szybie

adam364 napisał(a):jak tylko podejde do akwa to zaraz sa przy szybie 
skalary to podobnie jak gupiki,są ciekawskie wszystkiego.
Bardzo ładne skalarki ile już je masz??
Ładnie zrobione fotki, rybka śliczna, tylko wyjmij z akwarium tą dracenę bo ci zgnije.
peter10 napisał(a):Bardzo ładne skalarki ile już je masz??
ok 4 miesiące
maja napisał(a):Ładnie zrobione fotki, rybka śliczna, tylko wyjmij z akwarium tą dracenę bo ci zgnije.
dracena juz jest z miesiąc mama mi ją kupiła no i tak została ale srednio mi sie podoba
Ciesze sie ze podoba wam sie moja rybka moze jutro albo pojutrze bede miał jakieś nowe skalarki ale jeszcze nie wiem

Masz je od małego ?? czy już je takie kupiłeś?
od małego miały gdzieś 3cm wysokości jak je kupiłem
To bardzo szybko ci rosną