Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat

Pełna wersja: Skalar-nowy osobnik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Przedstawiam wam mojego skalara
ładniutki.ładnie za pozował ci na pierwszej fotce.Smile
jak tylko podejde do akwa to zaraz sa przy szybie Smile
adam364 napisał(a):jak tylko podejde do akwa to zaraz sa przy szybie Smile

skalary to podobnie jak gupiki,są ciekawskie wszystkiego.
Bardzo ładne skalarki ile już je masz??
Ładnie zrobione fotki, rybka śliczna, tylko wyjmij z akwarium tą dracenę bo ci zgnije.
peter10 napisał(a):Bardzo ładne skalarki ile już je masz??

ok 4 miesiące


maja napisał(a):Ładnie zrobione fotki, rybka śliczna, tylko wyjmij z akwarium tą dracenę bo ci zgnije.
dracena juz jest z miesiąc mama mi ją kupiła no i tak została ale srednio mi sie podoba

Ciesze sie ze podoba wam sie moja rybka moze jutro albo pojutrze bede miał jakieś nowe skalarki ale jeszcze nie wiem Smile
Masz je od małego ?? czy już je takie kupiłeś?
od małego miały gdzieś 3cm wysokości jak je kupiłem
To bardzo szybko ci rosną
Stron: 1 2 3 4 5