Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat

Pełna wersja: Glony-Pomocy - przeniesione przez BlackHawk88
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kilka dni temu na moich roślinach zauważyłem dziwne golny, możecie pomóc , jak się tego pozbyć . Akwarium jest 4 tygodnie po wypuszczeniu ryb, leci co2 z bimbrowni i od kilku dni daje 1 ml dziennie macro green z pb . Światło chodzi 9-10 .
Poważnie, masz ''dziwne golny''? Gratuluję bo w moim zbiorniku są takie zwykłe tyle tylko że glony. A to czytałeś --> http://www.akwaswiat.net/regulamin-dzial...-9540.html
Wątpię.
Niech moderator przeniesie temat do kosza bo autor ma nas gdzieś - nie napiszę gdzie z grzeczności. Dlaczego tak twierdzę? Ano dlatego --> Ostatnia wizyta: 07.12.2014 15:49
(10.12.2014, 02:11)Norbert napisał(a): [ -> ]Niech moderator przeniesie temat do kosza bo autor ma nas gdzieś - nie napiszę gdzie z grzeczności. Dlaczego tak twierdzę? Ano dlatego --> Ostatnia wizyta: 07.12.2014 15:49
A co to ma do rzeczy? Fakt faktem problem opisany jest byle jak ale nie musi się przecież codziennie logować. Próbowałeś zostać moderatorem na tym forum?
Zrozumiałeś to co napisałem? Wątpię. Temat zgłoszony do usunięcia.
(10.12.2014, 14:20)Norbert napisał(a): [ -> ]Zrozumiałeś to co napisałem? Wątpię. Temat zgłoszony do usunięcia.

Temat napisany 12 listopada i jak dotąd 1 sensowny post ja dawno bym odpuścił to forum, ostatnie logowanie dwa dni temu to nie żadne "manie gdzieś".

Nikt nie ma obowiązku odpowiadania - nikt cię tu nie ciągnie na siłę, możesz poprostu nie odpisywać.

@Diwaddiwad opisz zbiornik, przeczytaj regulamin i napisz co możesz - nie zgadniemy w czym problem od tak.
''Uderz w stół a nożyce się odezwą''. Po co komentujesz? Prosił cię ktoś? Ja napisałem, @tokatoka odpisał i ..... sprawa załatwiona. Ale nie, zawsze musi się znaleźć jakiś mądrala który wtrąci swoje - często bez sensu - 3 grosze.
Ty również nie zrozumiałeś tego co napisałem więc po co ta ''napinka''?
(11.12.2014, 00:38)Norbert napisał(a): [ -> ]''Uderz w stół a nożyce się odezwą''. Po co komentujesz? Prosił cię ktoś? Ja napisałem, @tokatoka odpisał i ..... sprawa załatwiona. Ale nie, zawsze musi się znaleźć jakiś mądrala który wtrąci swoje - często bez sensu - 3 grosze.
Ty również nie zrozumiałeś tego co napisałem więc po co ta ''napinka''?

Mislałeś o jakiejś terapii? Psycholog a może psychiatra mogliby nad tobą trochę popracować, trochę dużo.... Nie pisz już. Nierób z siebie prostego błazna.
(11.12.2014, 00:38)Norbert napisał(a): [ -> ]''Uderz w stół a nożyce się odezwą''. Po co komentujesz? Prosił cię ktoś? Ja napisałem, @tokatoka odpisał i ..... sprawa załatwiona. Ale nie, zawsze musi się znaleźć jakiś mądrala który wtrąci swoje - często bez sensu - 3 grosze.
Ty również nie zrozumiałeś tego co napisałem więc po co ta ''napinka''?
No to wyjaśnij co miałeś na myśli bo czegoś nie zrozumieliśmy. Moje pytanie o chęć zostania moderatorem jest nadal aktualne. Przebywasz na forum dużo więcej niż wszyscy aktualni moderatorzy razem wzięci, chcesz tu jakichś zmian to może warto spróbować?
@tokatoka - sprawa jest prosta. Temat napisany jakiś czas temu a dokładnie 12.11 i jeszcze tego samego dnia napisałem odpowiedź. Prośbę o wyrzucenie do kosza napisałem o ile pamiętam we wtorek czyli prawie miesiąc od założenia tematu. W międzyczasie autor kilka razy logował się na forum nie racząc cokolwiek napisać więc mówiąc krótko mówiąc ma swój temat a więc i odpowiadających .....gdzieś. Pytanie - po co zakłada temat skoro go tak naprawdę to nie interesuje?
Co do moderki to ty jesteś częściej na forum więc raczej tobie zależy na takiej funkcji. Ja już jestem moderatorem ale na zupełnie innym forum i to mi wystarcza.
A co do tego @stefana85 to napiszę krótko - nie, nie myślałem smarku o żadnej terapii dla siebie ale ty kwalifikujesz się na jedną --> ręce won od klawiatury. Sam zrobiłeś z siebie błazna wtrącaniem się niepotrzebnie do rozmowy. @tokatoka zachowuje się normalnie, on pisze a ja odpisuję a ty skaczesz jak pchła na grzebieniu. Chciałeś zabłysnąć? No to zabłysnąłeś, gratuluję rozumu smarku. Przypominają mi się słowa piosenki - ''..... nie komentuję ....., chodź tu i mi dorównaj.....''. I prośba - nie odpisuj bo twoje wypociny na mnie nie działają. Tyle.
Stron: 1 2