Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat

Pełna wersja: Nowa telewizja akwarystyczna DefiniteAquascapeTV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej wszystkim Smile

Miło mi poinformować, że postanowiłem nadać nieco bardziej oficjalny rys mojej filmowej działalności, i uruchomiłem internetową telewizję akwarystyczną DefiniteAquascapeTV. Strona internetowa to www.definiteaquascape.tv (jeszcze w budowie, ale już wygląda jak trzeba), a "nadajnik" to mój nowy kanał na YouTube DefiniteAquascapeTV (poprzedni nazywa się "akwabiotop", nic nowego już na niego nie będę wrzucał). W najbliższym czasie zaprezentuję pierwszy oficjalny film telewizji DefiniteAquascapeTV, czyli reportaż z targów ZooBotanika we Wrocławiu. A na razie link do nieco zmienionej 3 części reportażu z targów PetFair w Łodzi:

http://www.youtube.com/watch?v=mOB2-0a5m8g

Po raz pierwszy opublikowałem ten film w sierpniu, jeszcze na "akwabiotopie", gdy większość osób była na wakacjach, więc może nie wszyscy go widzieli Smile

Miłego oglądania!
fajne relacje, ale czy coś oprócz relacji będzie?
(17.09.2011, 12:28)misior.823 napisał(a): [ -> ]fajne relacje, ale czy coś oprócz relacji będzie?

Jasne! Smile Głównym elementem serwisu będą filmy pokazujące akwaria oraz podwodne krajobrazy (=środowiska życia ryb). Zgodnie z nazwą telewizji - "Definite Aquascape TV" czyli "telewizja w konkretny sposób pokazująca podwodny świat" (o ile "aquascape" można luźno przetłumaczyć jako "podwodny świat" Wink ). Na razie są głównie relacje z targów, ale to się niedługo zmieni.